توضیحات مختصر محصول

 این پاورپوینت درمورد aوال پست و نحوه اجرای آن در ساختمان در 49 اسلاید می باشد.

oمقدمه
oوظیفه وال پست چیست؟
oنقش وال پست در دیوار
oویژگی های وال پست
oانواع وال پست
oچگونگی اجرای وال پست
oنحوه اجرای وال پست در اسکلت بتنی
oنحوه اجرای وال پست فلزی در بلوک سبک
oنحوه اجرای وال پست در اسکلت فلزی
oضوابط اجرای وال پست
oاشتباهات رایج در اجرا وال پست
oوال پست در چه سازه هایی اجرا می شود
oنظر آیین نامه ۲۸۰۰ و مقررات ملی ساختمان
oعدم وجود وال پست در نقشه های اجرایی
oروش های اجرای وال پست
oمراحل اجرا
oنکته های مهم در اجرای وال پست
oاعضای غیر سازه ای ساختمان مثل دیوار اگر به صورت اصولی با اسکلت سازه ای و مقاوم سازی ساختمان درگیر نباشند در هنگام وقوع زلزله فرو می ریزند و علاوه بر خسارت های مالی، خطرناک نیز می باشد و ممکن است تلفات جانی هم به بار آورد.وال پست ها به روش های مختلفی، اما اکثرا به صورت تیر، ستون طراحی و کاشت میلگرد اجرا می شوند
oوال پست Wall post کلافی است که در طولهای مشخص برای یکپارچه عمل نمودن دیوار بکار می رود.وال پست یک المان غیر سازه ای می باشد که اجرا و عدم اجرای آن به نظر مهندس طراحی ساختمان بستگی دارد. وال پست یک کلاف می باشد با طول های مشخص، برای اینکه دیوار یکپارچه عمل کند، وال پست را اجرا می کنیم. در اصل برای اینکه دیوار را از اسکلت سازه جدا و نگهداری کنیم، از وال پست استفاده می کنیم. در فرهنگ لغت به معنی نگهدارنده دیوار می باشد. اهمیت استفاده از وال پست در عدم آسیب دیدگی قسمت های اصلی سازه مانند تیر، ستون و سقف ها می باشد. استفاده از وال پست می تواند تضمین کننده عملکرد مناسب سازه شود.

نمایش بیشتر
قیمت محصول

33,000 تومان

قوانین استفاده

خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت و هر گونه فروش در سایت های دیگر قابل پیگیری خواهد بود.